08 Aralık 2019 Pazar 
HIZLI ARAMA
Emlak Türü:
Emlak Tipi:
İl/İlçe/Semt:
Fiyat Aralığı:
-    
DÖVİZ KURU
DOLAR $
ALIŞ 5.7479 TL
SATIŞ 5.7582 TL
EURO €
ALIŞ 6.3805 TL
SATIŞ 6.3920 TL
HAVA DURUMU
İSTANBUL
ZİYARETÇİ SAYISI
Online : 2
Bugün : 36
Bu Ay: 75
Bu Yıl : 12725
Toplam : 380244
HAKKIMIZDA

AKKONSA  Gayrimenkul tüm Türkiye'de ticari gayrimenkuller ile ilgili konusunda uzman bir firmadır.

AKKONSA, ticari gayrimenkul  ve konutların alım, satım ve kiralanması konularında danışmanlık hizmeti sunar. 

Profesyonel danışmanlık hizmetleri, gayrimenkul portföylerinin yönetimi ve bina danışmanlığı, derecelendirmesi ve değerlemesi yanında; gayrimenkulün bir varlık sınıfı olarak gerek değerinin maksimize edilmesi, gerek fonlanması konusunda nasıl sermaye sağlanabileceği önerilerini de içerir. Bu hizmetleri yürütürken gayemiz, yönetimini yaptığımız gayrimenkullere değer katarak emsalleri arasında farklı kılmaktır.

Akkonsa , müşterilerimizin gereksinimlerine en güncel çözümleri sağlayabilmek amacıyla, işimizi etkileyen piyasa güçlerini ve ekonomik trendleri izleyip yorumlar. Ayrıca özel sektör müşterilerimizin işletmeleri ve iş kollarına yönelik kapsamlı etki ve risk değerlendirmesi yapabilmelerine olanak veren stratejik tahminler ile sosyal, ekonomik, piyasa ve iş bilgilerini sağlarlar.

Müşteri portföyünü ülkemizde faaliyet gösteren başlıca yerli ve yabancı şirketlerin oluşturduğu Akkonsa,  hizmette kalite esas iş unsurlarından biridir. Bu nedenle vizyonumuz, yenilikçi bir anlayış ve taleplere hızlı cevap verme özelliği ile hizmet kalitesini artırarak fark yaratmaktır.

İnşaat Sektöründe  faaliyetine başlamış olan Akkonsa  sektöründe Kalite, Ekonomi ve Hız sloganlarıyla ortaya çıkan şirketimiz bu üç önemli sembole Güvenilirliği de eklemeyi başarmıştır. Gerçekleştirdiği bütün projelerde Hizmet Kalitesini, Uygun Fiyat Politikasını, Teknik Üstünlüğünü ve Deneyimli Proje Yönetimini eksik etmemiş; dolayısıyla Müşteri Memnuniyetini tesis etmeyi başarmıştır

Nitelikli  yapılar başta olmak üzere fabrikalar, üretim tesisleri, alışveriş merkezleri, konutlar, ofis ve iş merkezleri üreten firmamız ,  iş bitiren firma olarak isim yapmıştır. Kurulduğu günden buyana geçen zaman diliminde, faaliyet alanını genişletmiştir.

Sektöründe oluşturduğu kaliteli iş anlayışı, çıtayı yüksek tutma politikası, ekonomik güç ile düzenli ödeme disiplini, piyasada edindiği yüksek itibar ve güvenilirlik meslektaşlarına örnek gösterilecek düzeydedir. Hedeflerini, “Sektörünün En İyisi Olmak” ve “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Sağlamak” olarak belirlemiş olan şirketimiz, ayrıca önümüzdeki dönemlerde faaliyet alanlarını daha da genişleterek, yurtdışı müteahhitlik hizmetlerinde ve enerji sektöründe de yer almayı planlamaktadır.

Değerlerimiz

• Müşteri odaklılık,

• Kalite,

• Yasalara ve etik kurallara uyum,

• Dürüstlük,

• Güvenilirlik,

• Yenilikçilik,

• İnsana değer vermek,

• Takım çalışması,

SATILIKLAR
Toplam Arsa : [ 0 ]
Toplam Depo : [ 0 ]
Toplam Villa : [ 0 ]
Toplam Konut : [ 1 ]
Toplam İşyeri : [ 1 ]
Toplam Bina : [ 0 ]
KİRALIKLAR
Toplam Arsa : [ 0 ]
Toplam Depo : [ 0 ]
Toplam Villa : [ 0 ]
Toplam Konut : [ 2 ]
Toplam İşyeri : [ 1 ]
Toplam Bina : [ 0 ]
DUYURU


26.02.2017

%0,85 faiz oranı ile 120 aya kadar vadeli daire sahibi olabilirsiniz.

Avantajlı fiyatlardan ve zengin daire seçeneklerinden yararlanmak için sizleri satış ofisimize bekliyoruz!

26.02.2017

METRO ALİBEYKÖYDE

Mevcut M2 Taksim-Maslak Metro hattı ile aktarma yapılacak bu istasyondan sonra hat Çağlayan, Kağıthane ve Alibeyköy’e uzanıyor. Alibeyköy’den sonra TEM Yolunun hemen güneyinden TEM’e paralel devam eden hat Nurtepe, Akşemsettin, Karayolları, Karadeniz Mahallelerinin göbeğinden geçiyor....KREDİ HESAPLAMA